برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گارانتی برای محصولات متاع پور

دسته بندی :اخبار 18 اردیبهشت 1400 ژیار فتحی 2572
گارانتی سازهای متاع پور

یکی از مشخصه های بارز محصولات مجموعه متاع پور دارا بودن گارانتی و پاسخگویی مجموعه در قبال ایرادات احتمالی در تولید است. از آنجایی که هیچ یک از برندهای داخلی و خارجی هیچ گونه گارانتی و تضمینی بابت محصولات تولیدی خود ندارند برند متاع پور یک الی سه سال محصولات خود را گارانتی می کند.
البته لازم به ذکر است که تمام محصولاتی که در حوزه چوب ساخته می شود نیازمند نگهداری دقیق و استاندارد می باشند و هنرجو باید شرایط دقیق نگهداری را رعایت نماید.
قرار گرفتن هر محصولی چوبی در معرض نم و رطوبت یا نور خورشید باعث صدمه به آن می شود و طبعات ناشی از سهل انگاری در نگهداری محصول متوجه هنرجو می باشد.

 

حال سوال اینجاست که گارانتی شامل چه چیزهایی می شود؟
گارانتی محصولات متاع پور شامل ایرادات ناشی از ضعف تولید می باشد. به عبارتی مسئولیت هر ایرادی که ناشی از ضعف تولید باشد به عهده شرکت است. ایرادات ناشی از ضعف تولید عبارت اند از پیچش یا تاب برداشتن محصول مشروط به اینکه در شرایط صحیح نگهداری شود.
باز شدن اتصالات محصول به دلیل ضعف در چسب کاری شامل گارانتی می شود و همچنین در صورتی که محصول دارای صدای غیر استاندارد باشد شامل گارانتی می گردد.

شرایط گارانتی لازم برای گارانتی:

  • حفظ و نگهداری کارت گارانتی و کارتن محصول الزامی است.
  • تشخیص و تصمیم نهایی عیوب محصول بر عهده کارشناسان ما می باشد.
  • وجود هر گونه آثار مایعات، ضربه و صدمات فیزیکی، نم و رطوبت،حرارت و سوختگی و هر گونه تعمیر روی محصول باعث ابطال گارانتی می شود.
  • ارسال کارت گارانتی به همراه محصول جهت استفاده از گارانتی لازم و ضروری است

دسترسی سریع به ما ار طریق پیج اینستاگرام رفتن به اینستاگرام

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0