برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط گارانتی

 

گارانتی محصولات متاع پور

یکی از مشخصه های بارز محصولات مجموعه متاع پور دارا بودن گارانتی و پاسخ گویی مجموعه در قبال ایرادات احتمالی در تولیدات است. از آنجایی که هیچ یک از برندهای داخلی و خارجی هیچ گونه گارانتی و تضمینی برای محصولات تولیدی خود ندارند، برند متاع پور یک الی سه سال محصولات خود را گارانتی می کند.

البته لازم به ذکر است که تمام محصولاتی که با چوب ساخته می شود نیازمند نگهداری دقیق و استاندارد می باشند و عوامل محیطی روی آن تاثیرات بسزایی دارد لذا هنرجو باید شرایط دقیق نگهداری را رعایت نماید.

قرار گرفتن محصولات چوبی در معرض نم و رطوبت یا نور خورشید باعث صدمه به آن می شود و طبعات ناشی از سهل انگاری در نگهداری محصول متوجه هنرجو می باشد.

حال سوال اینجاست که گارانتی  شامل چه چیزهایی می شود؟

گارانتی محصولات متاع پور شامل ایرادات ناشی از ضعف در تولید می باشد. به عبارتی مسئولیت هر ایرادی که ناشی از ضعف تولید باشد به عهده شرکت است. ایرادات ناشی از ضعف تولید عبارت اند از پیچش یا تاب برداشتن محصول مشروط به اینکه در شرایط صحیح نگهداری شود.

باز شدن اتصالات محصول به دلیل ضعف در چسب کاری شامل گارانتی می شود و همچنین در صورتی که محصول دارای صدای غیر استاندارد باشد شامل گارانتی می گردد.

گارانتی سازهای متاع پور

شرایط گارانتی لازم برای گارانتی:

حفظ و نگهداری کارت گارانتی و کارتن محصول الزامی است.

تشخیص و تصمیم نهایی عیوب  محصول بر عهده کارشناسان ما می باشد.

وجود هر گونه آثار مایعات، ضربه و صدمات فیزیکی، نم و رطوبت،حرارت و سوختگی و هر گونه تعمیر روی محصول باعث ابطال گارانتی می شود.

ارسال کارت گارانتی به همراه محصول جهت استفاده از گارانتی لازم و ضروری است.

0