مشتریان گرامی لطفا قبل از سفارش، شرایط خدمات را با دقت مطالعه بفرمایید.

 

راهنمای خرید و شرایط خدمات

 

خرید حضوری

اگر سنندج زندگی می کنید، با هماهنگی قبلی جهت خرید حضوری می توانید به آدرس کارخانه مراجعه نمایید. همچنین ارسال محصولات برای مشتریان سنندجی رایگان می باشد.

 

خرید غیرحضوری

ضمن درخواست مکرر مشتریان عزیز، خوشبختانه این شرایط فراهم شد که بتوانیم به کل ایران محصولات خود را ارسال نماییم. لذا مشتریان گرامی می توانند تنها از طریق فروشگاه اینترنتی ادوات موسیقی متاع پور جهت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمايند. لازم به توضیح است که تنها برای محصولاتی که از سایت رسمی متاع پور به فروش میرسد گارانتی معتبر ارائه می گردد.

 

شیوه ارسال 

پس از سفارش و پرداخت آنلاین، فاکتور سفارش ثبت میگردد. کارشناسان ما پس از بررسی فاکتور ثبت شده، کالای مورد نظر شما را در دو مرحله بررسی و سپس با دقت بسته بندی می کنند. 

این دو مرحله عبارت اند از: كنترل سلامت فیزیکی محصول و بررسی کیفیت صدا. به عبارتی اگر ساز در یکی از این دو مرحله کوچکترین ایرادی داشته باشد به هیچ عنوان اجازه خروج از انبار داده نمی شود.

تولیدی ادوات موسیقی متاع پور دارای واحد کنترل کیفیت تحت نظارت کارشناسان خبره موسیقی می باشد که کاملا سخت گیرانه و دقیق محصولات را بررسی می کنند. لذا زمانی که محصول به دست شما می رسد به هیچ عنوان مشکل صدا نخواهد داشت.

در هنگام تحویل محموله از مامور پست حتما دقت داشته باشید که کارتن محصول دچار آسیب دیدگی نشده باشد. در صورتی که هر گونه آسیب دیدگی اعم از مخدوش شدن یا له شدن در بسته بندی مشاهده کردید در همان لحظه و در حضور مامور پست بسته را باز نموده و از سلامت فیزیکی محصول اطمینان حاصل نمایید؛ در غیر این صورت بسته را از مامور پست تحویل نگرفته و هیچ رسیدی را امضا نکنید و در زودترین زمان گزارش این موضوع را به ما دهید.

در صورتی که محموله را تحویل گرفتید و بعد از بازکردن متوجه شدید که محصول دچار آسیب فیزیکی می باشد لطفا حداکثر طی مدت زمان 24 ساعت ما را در جریان قرار دهید.

 

هزینه ارسال

هزینه ی ارسال از طریق پست سفارشی رایگان می باشد. 

هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز و تیپاکس به فاکتور اضافه می گردد.

 

یک هفته مهلت تست: 

تست تنها برای دو موضوع می باشد.

1. صدای ساز : در صورتی که صدای ساز گز داشته باشد می توانید ظرف مدت یک هفته ضمن هماهنگی با کارشناسان آن را مرجوع نمایید. لازم به عرض است تمام محصولات ارسالی توسط کارشناسان موسیقی مجموعه متاع پور قبل از ارسال تست می شوند. هنرجویان عزیزی که به تازگی شروع به موسیقی کرده اند معمولا بر اثر انگشت گذاری اشتباه فکر میکنند که ساز گز دارد. برای مطمئن شدن از صدای ساز حتما آن را نزد استاد خود یا فردی خبره ببرید و از سلامت صدای ساز مطمئن شوید.

2. ایراد در تولید : اگر در محصول نشانه های وجود داشته باشد که اثبات کند در تولید ضعفی وجود داشته، شما می توانید محصول را مرجوع نمایید. این نشانه ها عبارت اند از مشکل در رنگ و چوب. لازم به عرض است تمام محصولات ارسالی توسط کارشناسان موسیقی مجموعه متاع پور بصورت مورد به مورد محصول را بررسی و از سلامت آن اطمینان حاصل میکنند.

 

divider2.png

ارجاع به کارخانه:

در هر صورت که مشتری بخواهد محصول را مرجوع نماید باید با کارشناس مربوطه ما هماهنگ شود و مراحل لازم را طی نماید.

پس از ارجاع کالا به کارخانه، کارشناسان ما محصول را بررسی می کنند و نتیجه را طی تماس تلفنی به خریدار اعلام میکنند. در صورتی که محصول گز داشته باشید یا ایراد در تولید داشته باشد ما یک محصول جدید با همان مشخصات را در اسرع وقت برای شما ارسال می کنیم.

 

divider2.png

هزینه ارجاع چگونه محاسبه می شود؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش متاع پور برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ما خواهد بود.

 

divider2.png

یکسال گارانتی برای تمامی کالاها

چنانچه کالای خریداری شده پس از تحویل، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه اینترنتی متاع پور اقدام نماید. پس از بررسی نقص اعلام شده، کارشناسان نظر خود را اعلام می نمایند که ایراد احتمالی از تولید یا از شرایط نگهداری توسط مصرف کننده بوده است. در صورتی که کارشناسان تشخیص دهند ایراد از تولید بوده جهت بررسی بیشتر از مشتری درخواست می کنند که محصول را به آدرس کارخانه ارسال نماید.

مصرف کننده می بایست محصول را به همراه کارت گارانتی و کارتن اختصاصی متاع پور بدون خط و خش و آسیب دیدگی به آدرس کارخانه ارسال نماید. در صورتی که کارت گارانتی یا کارتن مخدوش شده باشد یا نشانه هایی از تعمیر خودسرانه بر روی محصول دیده شود آن محصول به هیچ عنوان شامل گارنتی نمی شود.

پس از دریافت محصول توسط واحد خدمات پس از فروش و بررسی آن توسط کارشناسان، رای نهایی در رابطه با مشمول گارانتی بودن یا عدم گارانتی در مورد محصول صادر می گردد.