برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره تولید ادوات موسیقی متاع پور

تولید ادوات موسیقی متاع پور با هدف تولید ملزومات هنری برای جامعه هنرمندان ایران و خاور میانه شروع به فعالیت کرد و با رویکرد محصول با کیفیت همراه با قیمت مناسب و خدمات مناسب پس از فروش قدم در بازار نهاد.

متاع پور چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می کند؟

?What is a Matapoor

365 روز گارانتی

با خرید محصولات گارانتی دار متاع پور از گارانتی برخوردار شوید. ما محصولات خود را گارانتی می کنیم و در قبال آن متعهدیم

کیفیت با طعم ایرانی

محصولات متاع پور رقیب جدید محصولات خارجی است و شما محصولی ایرانی با کیفیتی در سطح بین الملل خواهید خرید.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات ژاکت تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در ژاکت قرار می‌گیرند.

از کجا آمدیم و آمدنمان بهر چه بود...

تاریخچه ما

با بازرگانی ادوات موسیقی آغاز به کار کردیم و در تجارت صداقت و درستکاری را سرلوحه ی کار خود قرار دادیم. با شناخت هرچه بیشتر از بازار ایران و شناخت بازارهای بین المللی متوجه شدیم که در حوزه تولید ادوات موسیقی باکیفیت و قیمت مناسب برای هنرجویان عزیز خلاهایی وجود دارد. لذا با توکل بر خداوند بزرگ و باور به دست های پرتوان و هنرمند استادکاران خوب سنندجی تولید ادوات موسیقی متاع پور آغاز به کار کرد.


2017

فعالیت بازرگانی متاع پور در ایران و عراق (بویژه کردستان عراق)

در طی سال 2017 با واردات از چین اقلام مورد نیاز بازار ایران و عراق را تامین می کردیم و همچنین بعضی از اقلام مورد نیاز بازار عراق که در ایران تولید میشد را به عراق به ویژه به کردستان عراق صادر می کردیم.

 

 

2018

بررسی بازار تولید ادوات موسیقی و ایده کارآفرینی

پس از بررسی بازار ادوات موسیقی ایران و همچنین کشورهای همسایه، و ایمان به دستان هنرمند استادکاران سنندجی به این نتیجه رسیدیم که ما نیز میتوانیم در عرصه تولید ادوات موسیقی حرفی برای گفتن داشته باشیم و با توکل به خداوند بزرگ تیم خود را با چهار نفر بستیم و فعالیت خود را آغاز نمودیم. البته در پایان سال تیم ما به حدود 30 نفر افزایش یافت.

 

 

 

 

2019

توسعه تولیدات، توسعه بازار

پس از تلاش های فراوان و پیدا کردن راه های اصولی برای فرایند تولید به مرحله ثبات رسیدیم لذا پس از معرفی به بازار بخش منابع انسانی را گسترده تر نمودیم و با ظرفیت 60 نفر چرخ های تولیدی را چرخاندیم. در طی سال 2019 اقدامات اساسی برای کیفیت تولید انجام شد که در نهایت به گارانتی یک ساله محصولات انجامید تا مشتریان و هنرمندان عزیز با خیال آسوده از محصولات متاع پور استفاده کنند. همچنین صادرات به عراق را در همین سال شروع نمودیم.

 

 

ما چه می کنیم؟

تولیدی ادوات موسیقی متاع پور با بیش از 60 نفر پرسنل زحمت کش در سه تیم اصلی مشغول به فعالیت هستند که هر تیم بر روی یک محصول کار می کند و هر تیم از بخش های مختلفی تشکیل شده است. محصولات ما عبارت اند از گیتار، دف و عود. رسالت ما محصول ایرانی باکیفیت و قیمت مناسب است که به لطف پروردگار تا کنون در این راستا به خوبی عمل کرده ایم.

 


دف متاع پور

ساخته شده از بهترین متریال ها و ساخت استادکاران با سابقه کارگاه متاع پور

 

 


عود متاع پور

عود خوش صدای متاع پور
ساخته شده از بهترین متریال های چوب ساخت استادکاران حرفه ایی کارگاه متاع پور

 

 


 

 

گیتار متاع پور

حاصل زحمات تیم گیتار با بهترین متریال ها موجود

 


 

تیم ما

تیم ما متشکل از بهترین استادکاران سنندج و دانش آموختگان صنایع دستی و صنایع چوب است. ما یک تیم متوسط و همدل با اهدافی مشترک و عالی مرتبه هستیم که قصد داریم با ایمان و اعتقاد خود بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت روانه بازار کنیم.

از محصولات داخلی حمایت کنید...

آیا می دانید متاع پور بزرگترین مجموعه تولید ادوات موسیقی در خاور میانه است؟

0